Ağaç, bitki bakımı

2015-09-19

Ağaçların yakın bir ilgiye ve teknik bir takibe ihtiyacı vardır.

Sizin ve çalışanlarınızın bir anlamda yaşam kaynağı olan bu alanların yakın bir ilgiye ve teknik bir takibe ihtiyacı vardır. Deneyimli peyzaj mimarlarımız ve uzman teknik kadrolarımızla yaşam alanlarınızı yeniden tasarlıyor ve mevcut olanların ise büyük bir özenle takip ve bakımını yapıyoruz.
 
Ayrıca, çevre ile uyumun önemini kavrayan profesyonel yöneticiler; bahçe ve ofis içi düzenlemelerini mümkün olan her yöntemle, çevrelerinde göz okşayıcı ve dinlendirici doğa alanları yaratmaya ve bunları korumaya çalışmaktadırlar. Siz de  peyzaj çözümlerimizden yararlanarak yaşam alanlarınızla fark yaratın. Çünkü yeşil alanlarınızın bakımı bilimsel bilginin yanında, duyarlılık, özen ve deneyim gerektirmektedir.
 
Ziraat Mühendisi ve Peyzaj Mimarlarımızın projeleriyle; mevsime uygun çiçeklendirme, çimlendirme, gübreleme, ilaçlama ve bakım hizmetlerinden yararlanabilir; ofisinizde ve evinizde doğayla iç içe olabilirsiniz. Bitki bakımı, sulama, çimlendirme ve sezonluk peyzaj çalışmalarını içeren bahçe bakım operasyonları günlük, aylık ve mevsimlik olarak gerçekleştirmekteyiz.